थप समाचारबुधवार, चैत्र ३०, २०७३

४२ जिल्लामा जनमोर्चाका उम्मेदवार छनौट

हिमालखबर

स्थानीय तह निर्वाचनका लागि राष्ट्रिय जनमोर्चाले ४२ जिल्लामा उम्मेदवार छनौट गरेको छ ।

राजमो अध्यक्ष चित्रबहादुर केसीले ३० चैतमा प्रेस विज्ञप्ती जारी री उम्मेदवार छनौट गरेको जनाएका छन् । राजमोको केन्द्रीय उम्मेदवार छनोट समितिको बैठकले जिल्लाबाट प्रस्तावित ३/३ जना गाउँपालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष तथा नगरपालिकाका प्रमुख र उप–प्रमुखका उम्मेदवारको नामावलीलाई छलफल गरी छनौट गरेको जनाएको छ ।

गाउँपालिकाका अध्यक्ष र उपाध्यक्ष वा नगरपालिकाका प्रमुख र उपप्रमुख बाहेक अन्य उम्मेदवारको तय गर्ने अधिकार जिल्ला समितिलाई नै दिएको जनाएको छ । साथै स्थानीइ तहमा तालमेलको अधिकार पनि सम्बन्धित जिल्लालाई नै दिएको जनाएको छ ।

राष्ट्रिय जनमोर्चाका उम्मेदवारको नामावली:

(१) कञ्चनपुर
१. महाकाली नगरपालिका प्रमुख: भक्तबहादुर सुनार, उप–प्रमुख: निरु कामी
२.भिमदत्त नगरपालिका प्रमुख: मन्जु परियार, उप–प्रमुख: नरेन्द्र जोशी
३.वेदकोट नगरपालिका प्रमुख: महेश राज जोशी, उप–प्रमुख: धना थापा
४.शुक्लाफाटा नगरपालिका प्रमुख: रामबहादुर कार्की, उप–प्रमुख: कमला साउद
५.कृष्णपुर नगरपालिका प्रमुख: गोविन्द विक, उप–प्रमु: शर्मिला चौधरी
६.पुर्नवास नगरपालिका प्रमुख: हरि लम्साल, उप–प्रमुख: अनिता सुनार
७.बेलौरी नगरपालिका प्रमुख: राजाराम चौधरी, उप–प्रमुख: तारा देवी चौधरी
८.बेलडाँडी गाउँपालिका अध्यक्ष: अभिमान थापा, उपाध्यक्ष: पार्वती रेग्मी
९.लालझाँडी गाउँपालिका अध्यक्ष: सन्तु वडायक, उपाध्यक्ष: लिलादेवी चौधरी

(२) बैतडी
१. पाटन नगरपालिका प्रमुख: नरेन्द्र भट्टराई
२.सुर्नया गाउँपालिका अध्यक्ष: अर्जुन मैक, उपाध्यक्ष: जानकी कुँवर
३.दोगाडाकेदार गाउँपालिका अध्यक्ष: विरेन्द्र भण्डारी

(३) डडेलधुरा
१. पर्शुराम नगरपालिका प्रमुख: धनबहादुर बोहरा, उप–प्रमुख: गौरादेवी बोहरा
२.अमरगढी नगरपालिका प्रमुख: नरेश झुकाल
३.नवदुर्गा गाउँपालिका अध्यक्ष: पदम ओली, उपाध्यक्ष: मन्दोदरी वली
४. गन्यापधुरा गाउँपालिका अध्यक्ष: भोजराज अवस्थी
५.अजयमेरु गाउँपालिका अध्यक्ष: प्रकाश (ऐर) ऐर
६.भागेश्वर गाउँपालिका अध्यक्ष: जयबहादुर बुढाऐर
७.आलिताल गाउँपालिका अध्यक्ष: प्रेम बहादुर धामी

(४) डोटी
१. शिखर नगरपालिका प्रमुख: वेणिमाधव जोशी
२.दिपायल सिलगढी नगरपालिका प्रमुख: नरेश आले
३.डा. के.आई.सिंह गाउँपालिका अध्यक्ष: मिनबहादुर मलाशी, उपाध्यक्ष: हरिणा भण्डारी
४.जोराइल गाउँपालिका अध्यक्ष: रमेश अवस्थी
५.वोक्टान गाउँपालिका अध्यक्ष: धर्मसिंह बम
६.आर्दश गाउँपालिका अध्यक्ष: रमेश नागरी

(५) कैलाली
१. टिकापुर नगरपालिका प्रमुख: दयाराम सञ्ज्याल, उप–प्रमुख: आशा चौधरी
२.लम्कीचुहा नगरपालिका प्रमुख: मनबहादुर शाही, उप–प्रमुख: पार्वती धमला
३.घोडाघोडी नगरपालिका प्रमुख: शुशिला ढुङ्गाना, उप–प्रमुख: मेनका खड्का
४.भजनी नगरपालिका प्रमुख: सुरेन्द्र ताडी
५.गौरीगङ्गा नगरपालिका प्रमुख: मनीराम धामी
६. गोदावरी नगरपालिका प्रमुख: विक्रम वि.क., उप–प्रमुख: कुन्ती पाण्डे
७.धनगढी उप–महानगरपालिका प्रमुखः कृष्णप्रसाद चौधरी, उप–प्रमुख: अन्जना मास्के
८.चुरे गाउँपालिका अध्यक्ष: हुकुम साउद
९.कैलारी गाउँपालिका अध्यक्ष: गोरबहादुर वि.क.
१०. जानकी गाउँपालिका अध्यक्ष: रामकृष्ण रेग्मी, उपाध्यक्ष: चनाकी चौधरी
११. मोहन्याल गाउँपालिका अध्यक्ष: उद्धव खड्का
१२. वर्दगोरिया गाउँपालिका अध्यक्ष: लल्तु थारु

(६) बझाङ
१.थलरा गाउँपालिका अध्यक्ष: कल्पना भण्डारी

(७) अछाम
१.मङ्गलसेन नगरपालिका प्रमुख: पदम बहादुर बोहरा, उप–प्रमुख: लालछरी सुनार
२.पञ्देवलविनायक नगरपालिका प्रमुख: पूर्ण प्रसाद अधिकारी
३.कमलबजार नगरपालिका प्रमुख: पदम तिमिलसेना

(८) बर्दिया
१. राजापुर नगरपालिका प्रमुख: रतनसिंह रावत, उप–प्रमुख: गोमा जि.सी.
२. गुलरीया नगरपालिका प्रमुख: युवराज ढकाल, उप–प्रमुख: लक्ष्मी पुरी
३. वारबर्दिया नगरपालिका प्रमुख: नुमलाल रेग्मी, उप–प्रमुख: सुमित्रा पराजुली शर्मा
४.बाँसगढी नगरपालिका प्रमुख: निर्मला अर्याल, उप–प्रमुख: तोयनाथ अधिकारी
५. मधुवन नगरपालिका प्रमुख: यमप्रसाद सुवेदी
६. गेरुवा गाउँपालिका अध्यक्ष: दिवबहादुर जि.सी.

(९) बाँके
१. नेपालगञ्ज उप–महानगरपालिका प्रमुख: कृष्णराज पाण्डे, उप–प्रमुख: माला के.सी.
२. कोहलपुर नगरपालिका प्रमुख: बालकुमारी आचार्य, उप–प्रमुख: गिताराम कँडेल
३. खजुरा गाउँपालिका अध्यक्ष: मोमिना खातुन, उपाध्यक्ष: मानबहादुर भण्डारी
४. वैजनाथ गाउँपालिका अध्यक्ष: मनबहादुर विक, उपाध्यक्ष: प्रतिमा आचार्य
५. राप्तीसोनारी गाउँपालिका अध्यक्ष: राजु चौधरी
६. नरैनापुर गाउँपालिका अध्यक्ष: नुरमोहमद खाँ, उपाध्यक्ष: समसम जोलाहीन
७. डुडुवा गाउँपालिका अध्यक्ष: सैजाद अलि नाउ, उपाध्यक्ष: सिता अधिकारी

(१०) सुर्खेत
१.चौकुने गाउँपालिका अध्यक्ष: दिपेन्द्र प्रसाद उपाध्यय, उपाध्यक्ष: प्रेमा थापा
२.पञ्चपुरी नगरपालिका प्रमुख: थानेश्वर तिवारी, उप–प्रमुख: पार्वती चन्द
३.बराहाताल गाउँपालिका अध्यक्ष: लालबहादुर नेपाली, उपाध्यक्ष: पशुपति खत्री
४.वीरेन्द्रनगर नगरापलिका प्रमुख: गोविन्दप्रसाद सुवेदी, उप–प्रमुख: गीता आचार्य
५.भेरीगङ्गा नगरपालिका प्रमुख: तुलाराम शर्मा,
६.लेकबेसी नगरपालिका प्रमुख: मोहन थापा, उप–प्रमुख: पार्वती ठाडा
७.गुर्भाकोट नगरपालिका प्रमुख: जितबहादुर घर्ती

(११) दैलेख
१.नारायण नगरपालिका प्रमुख: सुरतबहादुर राउत, उप–प्रमुख: रूपा विक
२.चामुण्डाविन्द्रासैनी नगरपालिका प्रमुख: चिनबहादुर खत्री, उप–प्रमुख: चन्द्राकुमारी मगर
३.भगवतीमाई गाउँपालिका अध्यक्ष: अमरबहादुर नेपाली, उपाध्यक्ष: गीता कुमारी खत्री
४.महावु गाउँपालिका अध्यक्ष: पूर्णबहादुर शाही, उपाध्यक्ष: जमुना राना
५.भैरवी गाउँपालिका अध्यक्ष: भरत थापा, उपाध्यक्ष: कौशिला थापा
६.ठाटीकाध गाउँपालिका अध्यक्ष: कटकबहादुर शाही, उपाध्यक्ष: भोजकुमारी शाही
७.नौमुले गाउँपालिका अध्यक्ष: मानबहादुर चन्द
८. दुल्लु नगरपालिका प्रमुख: रत्नबहादुर खड्का, उप–प्रमुख: शान्ती थापा

(१२) कालिकोट
१. रास्कोट नगरपालिका प्रमुख: देवजङ्ग शाही, उप–प्रमुख: सूर्यकन्य बराल
२. तिलागुफा नगरपालिका प्रमुख: धर्मदत्त पाण्डे
३. खाडचक्र नगरपालिका प्रमुख: तारा गिरी, उप–प्रमुख: वीरु भारती

(१३) मुगु
१. राराछायानाथ नगरपालिका प्रमुख: जयबहादुर खड्का

(१४) दाङ देउखुरी
१. घोराही उप–महानगरपालिका प्रमुख: रामबहादुर जि.एम., उप–प्रमुख: कमला वि.क.
२. राप्ती गाउँपालिका अध्यक्ष: केशवराज खनाल, उपाध्यक्ष: चमेली चौधरी
३. गढवा गाउँपालिका अध्यक्ष: गुणनिधि शर्मा, उपाध्यक्ष: मिना रायमाझी
४. लमही नगरपालिका प्रमुख: कूलचन्द्र पोख्रेल, उप–प्रमुख: लिलादेवी भुसाल
५. राजपुर गाउँपालिका अध्यक्ष: लेखराज डाँगी, उपाध्यक्ष: पिमा पोख्रेल
६. तुल्सीपुर नगरपालिका प्रमुख: शुक्रराज भण्डारी, उप–प्रमुख: कमला जि.सी.
७. बङ्गलाचुली गाउँपालिका अध्यक्ष: भिमबहादुर अधिकारी
८. दङ्गीशरण गाउँपालिका अध्यक्ष: तुलबहादुर योगी
९. शान्तिनगर गाउँपालिका अध्यक्ष: प्रेमकुमारी वि.क.
१०. बबई गाउँपालिका अध्यक्ष: दयाराम वि.क., उपाध्यक्ष: टनी वि.क.

(१५) रोल्पा
१. रोल्पा नगरपालिका प्रमुख: तिलक के.सी., उप–प्रमुख: हस्तमाली परियार
२. सुवर्णावति गाउँपालिका अध्यक्ष: कर्णबहादुर गिरी,
३. लुङ्ग्री गाउँपालिका अध्यक्ष: खिमलाल विष्ट, उपाध्यक्ष: शान्ति पुन मगर
४. थवाङ गाउँपालिका अध्यक्ष: रेजमान बुढा मगर, उपाध्यक्ष: मनकुमारी घर्तीमगर
५. दुईखोली गाउँपालिका अध्यक्ष: के.वी. थापा, उपाध्यक्ष: आमदेवी घर्तीमगर
६. त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष: भागीराम वि.क., उपाध्यक्ष: रुक्मा राना
७. रुन्टीगढी गाउँपालिका अध्यक्ष: भिके पुन, उपाध्यक्ष: हेवु वि.क.

(१६) प्यूठान
१. गौमुखी गाउँपालिका अध्यक्ष: विदुर मल्ल, उपाध्यक्ष: मधु जि.सी.
२. झिमरुक गाउँपालिका अध्यक्ष: तिलक जि.सी., उपाध्यक्ष: पवित्रा जि.सी.
३. नौवहिनी गाउँपालिका अध्यक्ष: धनप्रसाद घर्ती, उपाध्यक्ष: बसन्ता के.सी.
४. मल्लरानी गाउँपालिका अध्यक्ष: अमरध्वज रान, उपाध्यक्ष: सरिता जि.सी.
५. प्यूठान नगरपालिका प्रमुख: ध्रुव थापा, उप–प्रमुख: पदमा पण्डीत
६. स्वर्गद्वारी नगरपालिका प्रमुख: वीरबहादुर पुन, उप–प्रमुख: खिमा दमाई
७. माण्डवी गाउँपालिका अध्यक्ष: जितामित्र सुनार, उपाध्यक्ष: खगा राना
८. ऐरावती गाउँपालिका अध्यक्ष: कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष: सिता गैरे
९. सरुमारानी गाउँपालिका अध्यक्ष: झविन्द्रमणि पौडेल, उपाध्यक्ष: कल्पना जि.सी.

(१७) रुकुम
१. मुसिकोट नगरपालिका प्रमुख: सत्यनारायण श्रेष्ठ, उप–प्रमुख: आशा बुढा
२. आठबिसकोट नगरपालिका प्रमुख: रुद्रप्रसाद शर्मा, उप–प्रमुख: शिमी खत्री
३. बाँफीकोट गाउँपालिका अध्यक्ष: तुले खत्री, उपाध्यक्ष: रूपा ओली
४. सिस्ने गाउँपालिका अध्यक्ष: चन्द्रविक्रम शाही, उपाध्यक्ष: भृकुटी शाही
५. त्रिवेणी गाउँपालिका अध्यक्ष: खड्गसिंह खड्का
६. भूमे गाउँपालिका अध्यक्ष: अनाराम पुन

(१८) अर्घाखाँची
१. शितगङ्गा नगरपालिका प्रमुख: गोविन्द थापा, उप–प्रमुख: वासमता भट्टराई
२. सन्धीखर्क नगरपालिका प्रमुख: कल्पना पोख्रेल, उप–प्रमुख: पशुपति ढकाल
३. पाणिनी गाउँपालिका अध्यक्ष: देवी भुसाल, उपाध्यक्ष: राधा गौतम
४. मालारानी गाउँपालिका अध्यक्ष: नरेन्द्र थापा, उपाध्यक्ष: तुलसा के.सी.
५. छत्रदेव गाउँपालिका अध्यक्ष: हरि न्यौपाने, उपाध्यक्ष: कमला आचार्य
६. भूमिकास्थान नगरपालिका प्रमुख: कविराम खनाल, उप–प्रमुख: सकुन्तला राना

(१९) कपिलवस्तु
१. बाणगङ्गा नगरपालिका प्रमुख: लक्ष्मी भुसाल, उप–प्रमुख: दधिराम आचार्य
२. बुद्धभूमि नगरपालिका प्रमुख: लक्ष्मीनारायण खनाल, उप–प्रमुख: मिना के.सी.
३. शिवराज नगरपालिका प्रमुख: चेतनारायण खनाल, उप–प्रमुख: इन्दु खनाल
४. कपिलवस्तु नगरपालिका प्रमुख: रामचन्द्र पौडेल, उप–प्रमुख: राधा पौडेल

(२०) रूपन्देही
१. बुटवल उप–महानगरपालिका प्रमुख: ढुण्डीराज पौडेल, उप–प्रमुख: कल्पना सापकोटा
२. सैनामैना नगरपालिका प्रमुख: गणेश गौतम, उप–प्रमुख: लक्ष्मी योगी
३. तिलोत्तमा नगरपालिका प्रमुख: रुकबहादुर पराजुली, उप–प्रमुख: शान्ता पौडेल
४. देवदह नगरपालिका प्रमुख: हरि के.सी., उप–प्रमुख: धनकुमारी थापा
५. कञ्चन गाउँपालिका अध्यक्ष: दिपक पौडेल, उपाध्यक्ष: विष्णु पुन
६. सिद्धार्थनगर नगरपालिका प्रमुख: तारा आचार्य

(२१) नवलपरासी
१. गैंडाकोट नगरपालिका प्रमुख: देवराज पौडेल, उप–प्रमुख: विष्णु पाण्डे
२. देवचुली नगरपालिका प्रमुख: लालु खरेल, उप–प्रमुख: सकुन्तला न्यौपाने
३. कावासोती नगरपालिका प्रमुख: भागिरथ भट्टराई, उप–प्रमुख: उषा सुवेदी
४. हुप्सेकोट गाउँपालिका अध्यक्ष: भक्तबहादुर उचै, उपाध्यक्ष: गङ्गाकुमारी भुजेल
५. बर्दघाट नगरपालिका प्रमुख: रेम राना, उप–प्रमुख: शोभा लामिछाने
६. मध्यविन्दू नगरपालिका प्रमुख: विकाराम चौधरी
७. सुनवल नगरपालिका प्रमुख: जीतबहादुर पौडेल, उप–प्रमुख: इन्द्रकुमारी रोका

(२२) पाल्पा
१. निस्दी गाउँपालिका अध्यक्ष: देवीलाल राना
२. पूर्वखोला गाउँपालिका अध्यक्ष: मानबहादुर बयंबु
३. रम्भा गाउँपालिका अध्यक्ष: मानबहादुर गाहा, उपाध्यक्ष: विमला सिंजाली
४. माथागढी गाउँपालिका अध्यक्ष: रामकृष्ण थापा
५. तिनाउ गाउँपालिका अध्यक्ष: कमल थापा, उपाध्यक्ष: बसन्ती राना
६. रिब्दीकोट गाउँपालिका अध्यक्ष: तिलक गाहा,उपाध्यक्ष: गनु बगाले
७. रैनादेवी छहरा गाउँपालिका अध्यक्ष: पर्शुराम पोख्रेल, उपाध्यक्ष: लक्ष्मी दर्लामी
८. तानसेन नगरपालिका प्रमुख: टिकाराम पौडेल, उप–प्रमुख: उमा सिंजाली
९. रामपुर नगरपालिका प्रमुख: रेशम कँडेल, उप–प्रमुख: सावित्रा गैरे

(२३) स्याङ्जा
१. पुतलीबजार नगरपालिका प्रमुख: ग्यामबहादुर हमाल, उप–प्रमुख: शान्ता हमाल
२. भिरकोट नगरपालिका प्रमुख: प्रकाश परियार
३. वालिङ नगरपालिका प्रमुख: राजेन्द्र गैरे, उप–प्रमुख: मेनुका यस.के.
४. गल्याङ नगरपालिका प्रमुख: विष्णु गैरे, उप–प्रमुख: तुलसा बस्याल
५. अर्जुनचौपारी गाउँपालिका प्रमुख: धनबहादुर विक
६. हरिनास गाउँपालिका अध्यक्ष: खुमबहादुर राना

(२४) गुल्मी
१. मुसिकोट नगरपालिका प्रमुख: मोहन श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष: विष्णु श्रेष्ठ
२. धुरकोट गाउँपालिका अध्यक्ष: बाबुराम थापा, उपाध्यक्ष: शुष्मा भण्डारी
३. इश्मा गाउँपालिका अध्यक्ष: रामेश्वर खत्री, उपाध्यक्ष: खम्बी पाण्डे
४. छत्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष: गुमानसिंह पुन मगर, उपाध्यक्ष: चम्पा पुन
५. चन्द्रकोट गाउँपालिका अध्यक्ष: योगेन्द्र काउचा, उपाध्यक्ष: दालमाया थापा
६. कालिगण्डकी गाउँपालिका अध्यक्ष: गङ्गा के.सी.
७. रेसुड्डा नगरपालिका प्रमुख: कमल अर्याल, उप–प्रमुख: रूपा भुसाल
८. मदाने गाउँपालिका अध्यक्ष: पृथ्वी कुँवर, उपाध्यक्ष: पार्वती के.सी.
९. रुरु गाउँपालिका अध्यक्ष: टेकबहादुर के.सी. उपाध्यक्ष: मन्सरी रेगामी
१०. सत्यवती गाउँपालिका अध्यक्ष: ओमबहादुर कुँवर, उपाध्यक्ष: माया थापा
११. गुल्मीदरवार गाउँपालिका अध्यक्ष: छविलाल सर्तुड्डी, उपाध्यक्ष: विष्णु माझी

(२५) म्याग्दी
१. बेनी नगरपालिका प्रमुख: फौजबहादुर कार्की, उप–प्रमुख: भौमकुमारी कार्की
२. मालिका गाउँपालिका अध्यक्ष: क्षेमबहादुर वि.क.,
३. धौलागिरी गाउँपालिका अध्यक्ष: शेरबहादुर वि.क., उपाध्यक्ष: सुनमाया वि.क.
४. मङ्गला गाउँपालिका अध्यक्ष: दुर्गाबहादुर किसान

(२६) बागलुङ
१. जैमिनी नगरपालिका प्रमुख: नरबहादुर पुन, उप–प्रमुख: लिलादेवी शर्मा
२. बागलुङ नगरपालिका प्रमुख: लक्ष्मी बाँस्कोटा, उप–प्रमुख: लोकनाथ शर्मा
३. गल्कोट नगरपालिका प्रमुख: टङ्कबहादुर के.सी., उप–प्रमुख: सुनमाया ढकाल
४. ढोरपाटन नगरपालिका प्रमुख: गौरीश्वर पाण्डे, उप–प्रमुख: दुर्गादेवी घर्तीमगर
५. बरेङ गाउँपालिका अध्यक्ष: कृष्णप्रसाद शर्मा, उपाध्यक्ष: दिलमाया पुन
६. काँठेखोला गाउँपालिका अध्यक्ष: अर्जुनबहादुर खत्री, उपाध्यक्ष: सिता किसान
७. ताराखोला गाउँपालिका अध्यक्ष: तिर्थसिंह थापा, उपाध्यक्ष: पूर्णा चालिसे
८. बडीगाउँ गाउँपालिका अध्यक्ष: भिमसेन वन, उपाध्यक्ष: रुनमाया थापा
९. निशीखोला गाउँपालिका अध्यक्ष: खिमविक्रम शाही, उपाध्यक्ष: भोटुकुमारी चन्द
१०. तमानखोला गाउँपालिका अध्यक्ष: डोरबहादुर क्षेत्री, उपाध्यक्ष: बोमकुमारी बुढामगर

(२७) पर्वत
१. कुश्मा नगरपालिका प्रमुख: कृष्णबहादुर जि.सी.
२. फलेवास नगरपलिका प्रमुख: भोजराज उप्रेती, उप–प्रमुख: शान्ती भुसाल
३. विहादी गाउँपालिका अध्यक्ष: होमनाथ पराजुली, उपाध्यक्ष: सुन्दरी पुरी
४. पैयुँ गाउँपालिका अध्यक्ष: धनमाया बस्याल, उपाध्यक्ष: अन्जु राना
५. महाशिला गाउँपालिका अध्यक्ष: कृष्णबहादुर क्षेत्री
६. मोदी गाउँपालिका अध्यक्ष: जितबहादुर लामिछाने
७. जलजला गाउँपालिका अध्यक्ष: शिव परियार

(२८) तनहुँं
१. भिमाद नगरपालिका प्रमुख: रामशरण गैरे
२. भानु नगरपालिका प्रमुख: महेन्द्र सापकोटा
३. रिसिड्ड गाउँपालिका अध्यक्ष: हर्कबहादुर थापा

(२९) कास्की
१. पोखरा लेखनाथ महानगरपालिका प्रमुख: चन्द्रबहादुर के.सी., उपाध्यक्ष: जमुना के.सी.

(३०) काठमाडौँ
१. दक्षिणकाली नगरपालिका प्रमुख: केदार दुलाल
२. कीर्तिपुर नगरपालिका प्रमुख: अमरबहादुर पौडेल
३. नागार्जुन नगरपालिका प्रमुख: कृष्णबहादुर घले, उप–प्रमुख: कविता गुरुङ
४. तारकेश्वर नगरपालिका प्रमुख: रमा शर्मा, उप–प्रमुख: इश्वरी फुँयाल
५. टोखा नगरपालिका प्रमुख: दीर्घराज श्रेष्ठ
६. बुढानिलकण्ठ नगरपालिका प्रमुख: छविबहादुर खनाल
७. गोकर्णेश्वर नगरपालिका प्रमुख: दिपक रिजाल
८. शङ्करापुरा नगरपालिका प्रमुख: टिकाराम बम्जन
९. काठमाडौँ महानगरपालिका प्रमुख: एन.के. थापा, उप–प्रमुख: रितु के.सी.

(३१) भक्तपुर
१. मध्यपुरथिमी नगरपालिका प्रमुख: शिवहरी खनाल

(३२) ललितपुर
१. ललितपुर महानगरपालिका प्रमुख: निलगोविन्द महर्जन

(३३) सिन्धुपाल्चोक
१. मेलम्ची नगरपालिका प्रमुख: लालबहादुर तामाङ
२. चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका प्रमुख: तिर्थ तामाङ
३. बलेफी गाउँपालिका अध्यक्ष: बालकृष्ण तिमिल्सिना, उपाध्यक्ष: यसोदा तिमिल्सेना
४. सुनकोशी गाउँपालिका अध्यक्ष: राजन न्यौपाने, उपाध्यक्ष: भगवती पौडेल

(३४) काभ्रेपलाञ्चोक
१. पनौती नगरपालिका प्रमुख: कुलाराज सापकोटा

(३५) बारा
१. जितपुरसिमरा उपमहानगरपालिका प्रमुख: धर्मानन्द सुवेदी, उप–प्रमुख: सुमित्रा सापकोटा

(३६) उदयपुर
१. त्रियुगा नगरपालिका प्रमुख: लिलकुमार राई, उप–प्रमुख: विमला वि.क.
२. कटारी नगरपालिका प्रमुख: प्रदिप कार्की, उप–प्रमुख: शान्ती तामाङ
३. ताप्ली गाउँपालिका अध्यक्ष: चन्द्रबहादुर राई, उपाध्यक्ष: वर्तमाई राई

(३७) सिन्धुली
१. मरिण गाउँपालिका अध्यक्ष: मानबहादुर ल्व, उपाध्यक्ष: विमला बम्जन

(३८) ओखलढुङ्गा
१.सिद्धिचरण नगरपालिका प्रमुख: शेरबहादुर खत्री, उप–प्रमुख: रामकुमारी राई

(३९) सङ्खुवासभा
१. खाँदवारी नगरपालिका प्रमुख: लिलाबहादुर खत्री

(४०) सुनसरी
१. धरान उप–महानगरपालिका प्रमुख: कमला खड्का तामाङ, उप–प्रमुख: विष्णु खवास
२. इटहरी उप–महानगरपालिका प्रमुख: बालकृष्ण सुवेदी, उप–प्रमुख: अन्जना गुरागाई
३. बराह नगरपालिका प्रमुख: अमृत पाण्डे
४. कोशी गाउँपालिका अध्यक्ष: टेकनारायण यादव

(४१) झापा
१. विर्तामोड नगरपालिका प्रमुख: झविन्द्र भण्डारी
२. बारदशी गाउँपालिका अध्यक्ष: धर्मराज सङ्ग्रौला

(४२) मोरङ
१. विराटनगर उप–महानगरपालिका प्रमुख: टेकप्रसाद गौतम
२. रतुवामाई नगरपालिका प्रमुख: कल्पना राई
३. उर्लावारी नगरपालिका प्रमुख: विमल पौडेल

प्रतिकृया दिनुहोस